UA-119109194-1
توالت فرنگی ویستا مروارید

توالت فرنگی ویستا مروارید

0تومان
تولید کننده:مروارید
کد محصول: توالت فرنگی
موجودی تماس با دفتر

نوع توالت فرنگی: یک تکه
سیستم تخلیه : واترجت(تک شوتینگ)
سیستم فلاش : دو زمانه
نوع درب نشیمن : آرام بند
خروجی سیفون : خروجی به کف
طول : 63 سانتیمتر
عرض : 37 سانتیمتر
آکس تخلیه : 23.1 سانتیمتر
رنگ : لعاب سفید
نوع بسته بندی : کارتن

1- آموزش نصب توالت فرنگی کلیک کنید.2- آموزش نصب وال هنگ - فلاش تانک کلیک کنید.

فیلتر محصولات

  • زیر دسته بندی ها

مشخصات محصول

شرکت تولید کننده
مروارید
نوع محصول
توالت فرنگی
نام محصول
ویستا63

مشخصات فنی

  سیستم تخلیه
واترجت یا تک شوتینگ
  سیستم فلاش
دو زمانه
  آکس تخلیه
23 سانتیمتر
  اندازه خروجی
6 سانتیمتر
نوع درب نشیمن
آرام بند
نوع خروجی
خروجی به کف
طول
635 میلیمتر
عرض
374 میلیمتر
ارتفاع
630 میلیمتر

سایر مشخصات

راهنمای خرید توالت فرنگی ، با این نکات سرتان کلاه نمی رود!

راهنمای خرید: توالت فرنگی امروزه یکی از لوازم جدا نشدنی در حمام و سرویس بهداشتی هر خانه ای محسوب می شود که استفاده از آن برای افراد مسن و یا افرادی که در اثر حادثه دچار آسیب دیدگی های شدید در ناحیه لگن و پاها هستند بسیار توصیه می شود؛ بنابراین باید در انتخاب نوع مناسب آن دقت زیادی داشت؛ به همین منظور در این مطلب می خواهیم شما را با راهنمای خرید توالت فرنگی مناسب و قیمت های به روز آن در بازار آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید

دیجی ساختمان-توالت فرنگی (5)

توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید


تناسب توالت فرنگی با فضای سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین عواملی که در خرید توالت فرنگی باید به آن توجه داشته باشید، فاصله ی مناسب بین دیوار تا مجرای خروجی توالت یعنی دیواری که توالت نزدیک آن نصب می شود است، چرا که این فاصله عامل اصلی عملکرد صحیح آن است. مناسب ترین فاصله برای این منظور ۳۰ سانتی متر است. مدل‌های مختلف توالت‌های فرنگی در بازار وجود دارند که فاصله دیوار تا وسط پایه آنها ۲۵ الی ۳۵ سانتی‌متر است، پس بهتر است ابتدا فاصله چاه و لوله از دیوار را اندازه بگیرید و سپس مدل توالت را انتخاب نمایید.

دیجی ساختمان-توالت فرنگی (6)

توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید


بررسی میزان توانایی سیفون

توجه داشته باشید که سیفون به عنوان مهمترین قسمت توالت فرنگی محسوب می شود، پس در مرحله ی بعدی باید میزان توانایی سیفون را اندازه گیری کنید. برخی توالت‌ ها آب را با فشار زیاد و به صورت مکشی به فاضلاب می‌برند و خیلی زود کاسه توالت تخلیه می‌شود و یا برخی توالت‌ها آب را به صورت چرخشی و آرام‌تر بیرون می‌دهند که گزینه مطلوب تری برای توالت های خانگی محسوب می شوند.

فرنگی وال هنگ-فلاشتانک وال هنگ-راهنمای خرید توالت فرنگی-چه فرنگی خوب استراهنمای خرید توالت فرنگی-چه فرنگی خوب است

بررسی پایه توالت فرنگی

اندازه استاندارد پایه توالت‌ فرنگی ۱۵ اینچ (۴۰ سانتی‌متر) است اما باید توجه داشته باشید که پایه‌های بلند برای افراد قد بلند یا افراد مسن مناسب‌تر است و زانو و کمر افراد را اذیت نمی‌کند، اما این مدل از توالت فرنگی برای کودکان و افراد کوتاه قد چندان مناسب نیست و قیمت بالاتری نیز دارند. بهتر است حتما در هنگام خرید توالت فرنگی روی آن بنشینید تا بتوانید هماهنگی آن با اندام تان را بررسی کنید.

بررسی لگن توالت فرنگی

لگن توالت آخرین بخشی است که در هنگام خرید باید آن را بررسی کنید. توالت‌ هایی که کاسه آنها گرد است نسبت به توالت‌ هایی که کاسه آنها بیضی شکل است جای کمتری را اشغال می‌کنند اما کاسه‌های بیضی جای نشستن بیشتری داشته و راحت‌تر نیز هستند. همچنین توالت‌های بیضی کمتر کثیف شده و حذف بوی آنها نیز بیشتر است؛ بنابراین توالت هایی با لگن بیضی شکل مناسب تر است.

انتخاب مدل توالت فرنگی

 

توالت های فرنگی انواع گوناگونی دارد که در میان نوع دوتکه آن ها با مخزن و کاسه از هم جدا بسیار مقرون به صرفه تر است، اما توالت فرنگی های یک تکه اگرچه ممکن است پر هزینه تر به نظر برسند، ولی نظافت آنها به دلیل یکپارچگی بسیار ساده تر است.

مدل سوم توالت فرنگی های دیواری ( هنگ) می باشد که جلوه بسیار زیبایی به فضای حمام و سرویس  بهداشتی می دهند و نظافت آنها بسیار ساده است، اما هزینه آنها نسبت به دو مدل دیگر بسیار بیشتر است، همچنین برای نصب نیاز به دیوارهای ضخیم دارند که مناسب برای هر سرویس بداشتی نیست.

تناسب درست با فضای موجود

در بازار هزاران گونه مختلف از توالت های فرنگی با طراحی های متفاوت وجود دارد اما فاصله بین دیوار تا مجرای خروجی این توالت ها موجب عملکرد مناسب تر برخی از آنها می شود. مناسب ترین فاصله از این حیث 12 اینچ است که بیشترین انتخاب ها را نیز به خود نسبت داده است. گاهی اوقات تغییر مدل حمام و دستشویی موجب می شود که مجبور باشیم از توالت هایی که فاصله مذکور برای آنها 12 اینچی نیست (مثلا 10 یا 14 اینچی است) استفاده کنیم. در این صورت میزان گزینه های موجود برای انتخاب کمتر و محدود تر است.

برخی فکر می کنند کاسه های کشیده و طولی راحت تر است اما در فضاهای کوچک استفاده از کاسه های دایره شکل کاربرد بهتری دارد و می تواند فضای کمتری اشغال کند. اکثر توالت های کشیده و طولی فاصله ای حدود 31 اینچ از دیوار را اشغال می کنند در حالی که دایره ای ها حداکثر 28 اینچ را اشغال می کنند. به علاوه، توالت های دایره ای در هزینه ها نیز صرفه جویی به همراه دارند به این خاطر که از انواع توالت های طولی ارزان تر هستند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد میزان راحتی است که افراد نسبت به ارتفاع آن حس می کنند. در حال حاضر برخی از شرکت ها توالت هایی با ارتفاع چند اینچ بلند تر از توالت های استاندارد تولید می کنند زیرا توالت های بلند برای افرادی که قدشان بلند تر است، مناسب تر می باشد. حد استاندارد ارتفاع برای توالت های فرنگی 14 اینچ است اما به هر حال طراحی توالت هایی با ارتفاع چند اینچ بزرگ تر نیز مفید است. برخی از آنها حتی امکاناتی دارند که به نشستن و برخواستن آسان تر کمک می کند.

فرنگی وال هنگ-فلاشتانک وال هنگ-راهنمای خرید توالت فرنگی-چه فرنگی خوب است

کدام مدل مناسب تر است؟

انواع گوناگونی از توالت های فرنگی موجود است. انواع دو تکه آن که مخزن و کاسه از هم جدا هستند، به نظر مقرون به صرفه تر است. نوع یک تکه، توالت فرنگی اگر چه ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد اما در عوض تمیز کردن آن بسیار راحت تر است چرا که آنقدر درز و گوشه و کنار ندارد. توالت های فرنگی که بر روی دیوار نصب می شوند جلوه زیباتری به فضای حمام و دستشویی می دهند و تمیز کردن زیر آنها نیز راحت تر است اما در عوض گران تر هستند و ممکن است هزینه های دیگری نیز به دنبال داشته باشند.

به عنوان مثال آنها به دیوارهای ضخیم تری نیاز دارند تا بر روی آنها نصب شوند زیرا دیوار های ضعیف و نازک قابلیت نصب این توالت ها را ندارند. گاهی اوقات نیاز به تعویض یا استحکام بیشتر دیوارهای حمام و دستشویی است، که خود هزینه بر است .توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید
طراحی مناسب

طراحی های جمع و جور خواهان های زیادی دارند. فناوری های بدون مخزنی که اخیرا وارد بازار شده است عملکرد توالت های فرنگی را به شدت افزایش می دهد و آنها را قادر می کند که علیرغم حجم کمتری که اشغال می کنند، کارایی بیشتری داشته باشند. این گونه از توالت ها هم راحتی بیشتری را مهیا می کنند و هم از نظر بهداشتی نیز بهتر هستند.

فرنگی وال هنگ-فلاشتانک وال هنگ-راهنمای خرید توالت فرنگی-چه فرنگی خوب است

لوکس بودن

اکثر توالت فرنگی هایی که در نوع خود لوکس به نظر می رسند توسط سیستم سیفون بدون صدا مجهز شده اند. آنها همچنین از یک سیستم نورپردازی ملایم، سیستم پخش صوت ملایم و سیفون اتوماتیک برخوردارند. فشار آب در آنها قابل تنظیم است و همچنین دارای سیستم باد خشک هستند. در برخی از آنها سیستمی جهت گرم کردن محل نشستن افراد نیز تعبیه شده است توالت فرنگی پارمیدا مروارید-خرید توالت فرنگی-قیمت توالت فرنگی لوکس-قیمت توالت فرنگی-دیجی ساختمان
تکنولوژی صرفه جویی در مصرف آب

یکی از محصولات شرکتی دارای آنچنان طراحی است که قابلیت انطباق با هر نوع ساختار حمام و دستشویی را دارد. در این محصول سیستمی جهت صرفه جویی اتوماتیک در مصرف آب تعبیه شده است. این سیستم در واقع مربوط به بخش سیفون آن می شود و سالانه قادر است به میزان 22200 گالون در مصرف آب صرفه جویی داشته باشد.

فرنگی وال هنگ-فلاشتانک وال هنگ-راهنمای خرید توالت فرنگی-چه فرنگی خوب است

توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید


معرفی کارخانجات چینی بهداشتی مروارید

 

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری مروارید ، PLUS و UNIK پیشگام در صنعت چینی بهداشتی کشور است که با بکار گیری دانش فنی روز ، مواد اولیه مرغوب ، سیستم های کنترل کیفیت جامع TQM و همچنین با برخورداری از تکنولوژی به روز دنیا در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی مطرح بوده بگونه ای که در حال حاضر توانایی تولید بیش از 12 هزار تن در سال را دارد . این شرکت همراه با گذر زمان توانسته تولیدات خود را از نظر کمی و کیفی افزایش داده و مرزهای تولیدات ملی را پشت سر گذارد .توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید

 

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید ، مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی (ISO 9001 ،OHSAS 18001 ، ISO 14001 )، استاندارد CE اروپا و پیاده سازی سیستم IMS گردیده است.

ما در شرکت چینی بهداشتی مروارید همواره سعی نموده ایم با نوآوری ، ارتقا، کیفیت و رعایت صرفه جویی در مصرف عنصر گرانبهای آب در طراحی محصولات و ارائه خدمات مطلوب ، ضمن پاسخ شایسته به اعتماد مشتریان ارزشمند خود ، بهداشت ، سلامتی و آرامش را برای ایشان فراهم آوریم. لذا در راستای پیگیری ماموریت و اهداف سازمانی ، احترام به ارزشهای انسانی ( تعهد، صداقت، مشتری مداری، عملگرایی و حفظ محیط زیست) را سرلوحه اقدامات سازمان قرار داده و همواره با تلاش و تداوم نوآوری، پیوسته درصدد ارتقاء استاندارد های موجود صنعت چینی بهداشتی ایران در سطح بین المللی می باشیم.

توالت فرنگی ویستا مروارید-چینی مروارید-قیمت انواع توالت فرنگی مروارید

دانلود کامل محصولات چینی مروارید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی

توالت فرنگی ویستا چینی مروارید

logo-samandehi